[email protected]

برای ما پیام بگذارید

021-66068600

باما تماس بگیرید

 بیمه بهتره یا بانک؟

بیمه بهتره یا بانک؟

شاید برای خیلی از شما سوال پیش بیاد که سرمایه گذاری در بیمه عمر بهتره یا بانک؟در این مطلب قصد داریم تفاوت های بیمه عمر و بانک رو مورد بررسی قرار بدیم:

 

در بیمه عمر سرمایه شما ، قطره قطره جمع می شود:


شاید شما در شرایطی باشید که پول درشتی را برای سرمایه گذاری نداشته باشید، تا بتوانید آن را در حساب بانکی خود بخوابانید و سود بگیرید، در این صورت ما به شما بیمه عمر را پیشنهاد می کنیم. شما می توانید با مبالغ خرد و کوچک در بیمه عمرتان سرمایه گذاری کنید و در پایان قرار داد سود حاصل از آن ها را دریافت کنید.

 

بانک ها به شما حقوق بیکاری نمی دهند!


شما نمی توانید از بانک ها در هتگام باز نشستگی و یا خدایی ناکرده، در هنگام از کار افتادگی مستمری و حقوق بیکاری بگیرید. اما در بیمه عمر شما می توانید چنین پوششی را دریافت کنید.

 

سرمایه ای عقب مانده از تورم:


یکی از جالب ترین بخش های اغلب بیمه های عمر و سرمایه گذاری این است که شما می توانید با افزایش اندک حق بیمه در سال ، سرمایه تان از تورم عقب نخواهد ماند. حال آنکه در بانک ها شما نمی توانید با مبالغ اندک سرمایه تان را از عقب ماندن در مقابل تورم نجات دهید

 

وراث را خودتان تعیین کنید!


در بیمه عمر شما می توانید خودتان تصمیم بگیرید سرمایه نهایی بیمه نامه به چه کسی به ارث برسد. اما در بانک ها اغلب سرمایه افراد از طریق وراث قانونی تقسیم ارث می شوند و شما قادر به انتخاب وراثتان نیستید.

 

پوشش های درمانی، چتر های حمایتی بیمه عمر:


جالب است بدانید که، پوشش های هزینه درمانی هیچ ارتباطی به بخش سرمایه گذاری شما در بیمه عمر ندارند، به این معنا که شما می توانید با خیالی آسوده از پوشش های درمانی بیمه عمر استفاده کنید و نگران کاهش سود و سرمایه گذاری خود در بیمه نامه تان نباشید. واضح است که بانک ها برای شما پوشش های هزینه درمانی در نظر ندارند.

 

دریافت وام بدون وثیقه!


دریافت وام بدون نیاز به ضامن و وثیقه از مزایای بیمه عمر است. هر فردی که بیمه عمر دارد می تواند بدون نیاز به ضامن از محل اندوخته خود وام بگیرد. واضح است که برای گرفتن وام از بانک ها نیاز به ضامن و وثیقه های سنگین دارید!

 

امکان مصادره اموال در بیمه عمر وجود ندارد!


سرمایه ای که در هر بیمه نامه عمر شکل می گیرد متعلق به ذینفعان آن بیمه نامه می باشد، براساس این شرایط سرمایه بیمه عمر برخلاف سپرده های بانکی ، در دسترس هیچ کس نمی تواند باشد، حتی دولت و یا طلبکاران بیمه گذار.

 

در نهایت ما به شما پیشنهاد می کنیم برای یک سرمایه گذاری امن و مطمئن، و یک همپوشانی عالی ازپوشش های درمانی بیمه عمر را انتخاب کنید. در نظر داشته باشید که خرید بیمه عمر با توجه به شرایط و انتظارات هر فرد متفاوت است. از نوع شرکتی که بیمه گذار انتخاب می کند تا انتخاب درصد سرمایه گذاری ، پوشش ها و غرامت ها، بسته به انتخاب هر فرد اهمیت بسزایی دارد. مشاورین بیمدون با مشاوره رایگان در کنار شما هستند تا بهترین بیمه نامه را با توجه به شرایط هر شخص در اختیارش قرار دهند.


هر شخص باید قهرمان بیمه ای خودش رو داشته باشه!

1 دیدگاه ها

  • خیلی تعریفتونو شنیدم

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *