[email protected]

برای ما پیام بگذارید

021-66068600

باما تماس بگیرید

 بیمه عمر نخر وقتی . . .

بیمه عمر نخر وقتی . . .

 

 

بیمه نخرید!
 

بیمه از آن دسته خدماتی است که پیچیدگی های خاص خودش را داراست. برای خرید بیمه نامه ای که مناسب با شرایط شما باشد باید دقت و وسواس زیادی به خرج دهید در غیر این صورت بهتر است بیمه نخرید!
در کشورهای پیشرفته بیمه در دانشگاه ها از آن دسته از رشته هاییست که مدرک گرفتن در آن کاری دشوار است.
مشاورین بیمه پس از گذراندن چندین واحد دانشگاهی وارد بازار کار می شوند. آن ها برای فروش بیمه نامه های مختلف ملزم می شوند شرایط شخصی را که می خواهد بیمه نامه ای را خریداری کند مورد بررسی قرار دهند.
 

مشاورین بیمه باید دارای چه شرایطی باشند؟
 

در ابتدا باید بدانید یک مشاور خوب باید سواد بیمه ای داشته باشد. باید حتما در دوره های کار آموزی بیمه شرکت کرده باشد یا آنکه در دانشگاه در این رشته فارغ التحصیل شده باشد. داشتن دانش فنی بیمه امریست بسیار ضروری که در قدم اول باید به آن توجه کنید
 

_ مشاورین بیمه باید دلسوز شما باشند!
 

مشاورین بیمه باید با دقت و حوصله برای شما تمامی پوشش های بیمه نامه ای که می خواهید خریداری کنید را توضیح دهند تا شما به تمامی موضوعات فنی بیمه نامه تان اشراف داشته باشد. آنها باید بهترین بیمه نامه را باتوجه به شرایطتان به شما پیشنهاد دهند.
 

_ مشاورین بیمه تنها در هنگام فروش در کنار شما نیستند!
 

آن ها وظیفه دارند هنگام گرفتن خسارت ، تمدید و یا هر مسئله ی دیگری که ممکن است برایتان پیش بیاید در کنارتان باشد  و راهنماییتان کند
 

_ مشاورین بیمه امین رازهای شما هستند!
 

نگران نباشید مشاورین بیمه وظیفه دارند امین رازهای شما باشند، آن ها برای هیچ مرجع قضایی کار نمی کنند!
تنها لازم است شرایطتان را با صداقت کامل برایشان شرح دهید تا شما را برای خرید بهترین بیمه نامه مناسب با شرایطتان راهنمایی کنند.
 

_ مشاورین بیمه در تمامی ساعات کاری و حتی بیشتر باید پاسخگوی سوالات و ابهامات شما باشند!
 

تصور کنید نیمه شب دارید از یک میهمانی برمی گردید، کمی دیر ترمز می گیرید و با ماشین دیگری تصادف می کنید، اگر برای ماشینتان بیمه نامه تهیه کرده اید کافیست خونسرد باشید، نفس عمیقی بکشید و موبایلتان را بردارید و با مشاورتان تماس بگیرید!
 

چرا بیمه نخرم؟
 

فرض کنید می خواهید برای خودتان بیمه ی عمر و تامین آتیه خریداری کنید. می خواهید سرمایه ای که در پایان دریافت می کنید بیشتر از پوشش های درمانی شما باشد یا آنکه پوشش های درمانی شما قوی تر از سرمایه ی پایاینی شما باشد
چند نوع بیماری را می خواهید در بیمه نامتان پوشش دهید؟ ضریب سرمایه را چند درصد می زنید؟ چه میزان اندوخته نیاز دارید؟
و اصلا از کدام شرکت می خواهید بیمه نامه تان را خریداری کنید؟ کدام شرکت برای شرایط شما مناسب تر است؟
در هنگام خسارت باید چه کارهایی انجام دهید؟ آیا می توانید تمام این اطلاعات را بدون وجود مشاوری خبره داشته باشید؟
 

چطور یک مشاور خوب بیمه ای رو تشخیص بدم؟
 

در ابتدای امر باید اطلاعات فنی او را بسنجید. پس از آن صبوری کردن و مدارا کردن در برابر سوالاتی که شما از بیمه نامه می پرسید شرط مهمی است.  ایشان باید با صبر و حوصله تمامی ابهامات بیمه نامه را برای شما رفع کنند. پس از آن بررسی شرایط شما باید برای مشاور بیمه شرط اول فروش باشد، ایشان باید به صورت کامل به شرایطی که دارید اشراف داشته باشند تا بتوانند بهترین بیمه نامه را در اختیارتان قرار دهند.


بیمه بخرید اما به شرط آنکه مشاوری اصلح در کنارتان داشته باشید!
 
 
 
 
 

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *