[email protected]

برای ما پیام بگذارید

021-66068600

باما تماس بگیرید

 بیمه مسئولیت مدنی هیئت مدیره مجتمع های مسکونی چیست؟

بیمه مسئولیت مدنی هیئت مدیره مجتمع های مسکونی چیست؟

آقای مدیر ساختمان مسئولیت های سنگینی دارید!

مدیر یک ساختمان، و یا هیئت مدیره مجتمع مسکونی دارای مسئولیت های زیادی در قبال ساختمان هستند، از اتفاقات غیر منتظره گرفته، تا خسارات احتمالی که به خاطر ساختمان و یا برای ساختمان می افتد، مسئول است.

به همین دلیل، شورای عالی بیمه مرکزی در سال 1373 بیمه مسئولیت آتش سوزی ساختمان و مجتمع های مسکونی را اجباری اعلام کرد.

بیمه مسئولیت مدنی هیئت مدیره مجتمع مسکونی دارای پوشش های زیر می باشد:

_جبران خسارت فوت و نقص عضو دائم اعم از کلی و جزئی هر نفر در هر حادثه در ماه های عادی

_جبران خسارت فوت هر نفر در هر حادثه در ماه های حرام

_جبران هزینه های پزشکی در طول مدت بیمه نامه

_جبران خسارت مالی ناشی از سقوط نما و ضمائم آویزان به سازه، سرایت آتش سوزی، انفجار و ترکیدگی لوله آب از محل قسمت های مشترک ساختمان در هر حادثه

_ جبران خسارت مالی ناشی از سقوط نما و ضمائم آویزان به سازه، سرایت آتش سوزی، انفجار و ترکیدگی لوله آب از محل قسمت های مشترک ساختمان در طول بیمه نامه

اگر مجتمع ساختمانی دارای استخر، سونا، جکوزی، سالن ورزشی می باشد ، هیئت مدیره و یا مدیر ساختمان موظف به اعلام آن است، تا حوادث ناشی از آن مناطق نیز تحت پوشش قرار گیرند.

در صورتی که مجتمع مسکونی دارای سرایدار است، باید توسط هیئت مدیره و یا مدیرساختمان، هنگام خرید بیمه نامه، به شرکت بیمه اعلام گردد.

اگر مجتمع دارای نظافتچی باشد، هیئت مدیره و یا مدیر ساختمان موظف به اعلام آن است.

در صورتی که ساختمان و یا مجتمع مسکونی دارای آسانسور باشد، می توان پوششی جداگانه برای خسارات احتمالی ناشی از آسانسور را خریداری کرد.

در صورت خودداری از اعلام هریک از موارد بالا ، پوششی برای آن ها در نظر گرفته نخواهد شد و در صورت بروز حادثه، هیئت مدیره و یا مدیر ساختمان موظف به جبران خسارت به صورت تمام و کمال خواهند بود.

بهتر از پیش از خرید بیمه نامه مسئولیت ساختمانی حتما با مشاور بیمه ای خود مشورت کنید. اگر هنوز مشاور بیمه ای ندارید ، می توانید از مشاورین بیمدون راهنماییی های لازم را جهت خرید بیمه نامه ی مسئولیت ساختمانی بگیرید. مشاورین بیمدون نه تنها در هنگام خرید بیمه نامه ، بلکه در هنگام بروز خسارت نیز در کنار شما هستند! هر مشتری بیمه باید قهرمان بیمه ای خودشو داشته باشه!

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *