[email protected]

برای ما پیام بگذارید

021-66068600

باما تماس بگیرید

 در صورت وارد شدن خسارت ثالث با مبلغ جزئی چه باید بکنیم؟

در صورت وارد شدن خسارت ثالث با مبلغ جزئی چه باید بکنیم؟

نمیدونم باید از بیمه ام استفاده کنم یا خودم خسارتشو بدم. . .
 


در ابتدا بهتره با مشاورتون تماس بگیرین ، احتمالا مشاور بیمه ایتان از شما حدود خسارت وارده را پرس و جو می کند و چنانچه اطلاعی از میزان خسارت ثالث وارده اطلاعاتی در دست نداشتید، مشاور بیمه ای شما از طریق گرفتن استعلام شما را به نزدیک ترین مکان خسارت سیار شرکت بیمه معرفی می کند تا شما به همراه شخص زیان دیده به محل مراجعه و خسارتتان را برآورد کنید.
 


در چه صورت خسارت وارد شده نیاز به کشیدن کروکی ندارد؟

 


درصورتی خسارت وارد شده نیازی به کشیدن کروکی توسط پلیس نداره، که خسارت  زیر شانزده میلیون تومان باشه، برای همین هم در هنگام خسارت اولین پیشنهاد مشاور بیمه ای تان به شما برآورد هزینه های خسارات وارد شده است.
 


آیا استفاده از بیمه نامه شخص ثالث در زمانی که مبلغ خسارت پایین هست، کار عاقلانه ایه؟
 


پاسخ این مطلب، بستگی به استفاده از میزان تخفیفات عدم خسارت سال های گذشته ی ما داره ، به این معنا که اگر خسارتی با مبلغ معینی برای ما اتفاق بیفته در مرحله ی اول بهتره که با مشاور بیمه ای مون تماس بگیریم و ازش بخوایم میزان و مبلغ تخفیفات عدم خسارت ما رو استعلام بگیره. اگر مبلغ تخفیف ما به حدی بود که برای جبران و پرداخت خسارت وارده مناسب بود استفاده کنیم از بیمه ناممون، اما اگر دیدیم مبلغ تخفیفات ما اختلاف زیادی با میزان خسارت وارد شده داره و به صرفه نیست که از بیمه ناممون استفاده کنیم ، خسارت رو نقدا خودمون به شخص زیان دیده پرداخت کنیم
 


بهترین راه برای اطمینان از استفاده یا عدم استفاده از بیمه نامه ی شخص ثالث چیه؟
 


بهترین راه، تماس گرفتن با مشاور بیمه ای تون هست. شما میتونید در هر ساعاتی از شبانه روز با مشاورین ما تماس بگیرین و از مشاوره ی رایگان مشاورین بیمدون در هر موقعیتی که هستین، بهره مند بشین.
 


هر مشتری بیمه باید قهرمان بیمه ای خودش رو داشته باشه!

 

بیمه عمر  برای آینه خانوادم . . .

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *