[email protected]

برای ما پیام بگذارید

021-66068600

باما تماس بگیرید

 بازاریابی بیمه و ده نکته طلایی که به شما کمک میکند بهتر بیمه بفروشید!!

بازاریابی بیمه و ده نکته طلایی که به شما کمک میکند بهتر بیمه بفروشید!!


1_ برای افراد نامناسب بازاریابی بیمه نکنید!


در بازاریابی بیمه برخی افراد تمایلی به خریدن محصولات بیمه ای ندارند، پس بهتر است زمان خود را صرف چانه زنی برای قانع کردنشان نکنید.
 


2_ تخفیف های نجومی ممنوع!


بسیاری از فروشندگان بیمه در هنگام رکود، تصمیم به ارائه تخفیف های غیر منطقی می گیرند؛ این کار نتیجه خوبی ندارد. اگر شما به منحصر بفرد بودن طرح خود ایمان دارید، نباید علاقه ای به نشان دادن رقابت بر سر قیمت ها داشته باشید!
 


3_ ویراستار خود باشید!


اگر فرم پیشنهاد، نامه ها و یا الحاقیه ها یتان دارای غلط های چاپی هستند، حتما آن ها را ویرایش کنید. مشتریان شما این اشتباهات را می بینند و در ذهنشان آنها را خواهند سپرد، پس سعی کنید تاثیر اولیه منفی ایجاد نکنید.
 


دائما پیگیر نباشید!


اگر فرم پیشنهادی را به مشتری عرضه کرده اید، بعد از گذشت زمان استاندارد، آن را پیگیری کنید.
 


وعده ی سر خرمن ندهید!


تنها به تبلیغ خدماتی بپردازید که قادر به انجامشان هستید، پیش از دادن وعده به مشتری های خود از توانایی انجام آن خدمات مطمئن شوید!


 
سرتان به کار خودتان باشد!


هر حرفه ای نیازمند تخصص است. هر فردی بهترین عملکرد را زمانی دارد که در حیطه تخصصی خود کار کند. پرسه زدن و دادن پیشنهاد در حوزه هایی که در آن تخصص ندارید، منجربه دردسر برای شما خواهد شد.
 


 در بازاریابی بیمه ، بیمه را شخصی سازی کنید!


هر یک از مشتریان شما، یک شخص با نیاز ها و ریسک های خاص خودش است، بهتر است فروش بیمه و خدماتی را که عرضه می کنید، متناسب با نیازها و انتظارات اولیه ی هر مشتری باشد.
 


در بازاریابی بیمه مشتری را متهم نکنید!


سعی کنید با مشتری با عصبانیت برخورد نکنید و همیشه حق را به او بدهید. شما طبیعتا مایلید از شخصی که از دستتان ناراحت است دوری کنید، اما این کار را با مشتریان خود نکنید. حتی اگر شما کار آنها را درست نمی دانید، برخورد با مشتریان نا خوشنود را الویت بازاریابی خود قرار دهید.


 
هیچگاه بازاریابی بیمه را متوقف نکنید!

 

وقتی امور رو به پیشرفت اند شاید دلتان بخواهد کمی استراحت کنید و تا حدودی هزینه های بازاریابی را کاهش دهید. البته اگر مشتریان وفاداری داشته باشید، احتمالا می توانید بدون آنکه کاهش چندانی در فروشتان داشته باشید، برای مدتی از بازاریابی دست بکشید. اما چه کاهش در فروش مشاهده کنید، یا نکنید، این توقف به فروش شما لطمه خواهد زد. سعی کنید در تمام اوقات حرکت بازاریابی تان را فعال نگه دارید.

در ادامه بیمه عمر . . .

 

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *