[email protected]

برای ما پیام بگذارید

021-66068600

باما تماس بگیرید

 سوابق بیمه ای آنلاین چیست؟ کی و کجا به درد ما میخورد!!؟

سوابق بیمه ای آنلاین چیست؟ کی و کجا به درد ما میخورد!!؟

سوابق بیمه ای آنلاین . . .

پیش از خرید ماشین چک کنید!


مشاورین ما به شما توصیه می کنند حتما پیش از خرید ماشین، سوابق بیمه ای آن را چک کنید، در صورت نیاز می توانید برای گرفتن مشاوره، با مشاورین بیمدون تماس بگیرید.


هنگامی که قصد خرید ماشینی را دارید ویا وقتی که می خواهید از صحت بیمه نامه ای که خریده اید اطمینان حاصل کنید. می توانید از طریق سامانه سنهاب به بیمه نامه ی مورد نظر دسترسی داشته باشید.

پس از خرید بیمه نامه از دریافت لینک سنهاب بر روی موبایل خود اطمینان حاصل کنید!


مشاورین بیمدون به شما توصیه می کنند پس از خرید بیمه نامه ثالث از شرکت بیمه مورد نظر حتما لینک آنلاین آن را دریافت کنید. تا بتوانید از ثبت بیمه نامه خود در سامانه بیمه مرکزی (سنهاب) اطمینان حاصل کنید.

تنها کارت سبز ها دارای سوابق بیمه ای آنلاین نیستند!


بیمه نامه های بین المللی شخص ثالث که به کارت سبز معروف است،. دارای لینک بیمه نامه آنلاین در سامانه سنهاب نمی باشد. تنها سوابق بیمه نامه شما در سنهاب ثبت میشود. و خریداران آن با دارا بودن کارت سبز می توانند از سوابق بیمه ای خود اطمینان حاصل کنند.

اگر در خیابان و یا جاده پلیس راهنمایی و رانندگی خواستار سوابق بیمه نامه ماشینتان شد. در صورت همراه نداشتن مدارک بیمه ماشین. می توانید از طریق لینکی که شرکت بیمه مورد نظر روی تلفن همراهتان از طریق واتس اپ . ایمیل و یا سامانه پیامکی ارسال کرده است. به سامانه سنهاب بروید. مستقیما (بدون نیاز به کد ملی،شماره بیمه نامه، و یا پلاک ماشین) به بیمه نامه خود دسترسی پیدا کنید.

در صورت نداشتن لینک سوابق بیمه ای خود می توانید. در ساعات اداری با مشاورین بیمدون تماس بگیرید تا مشاورین ما، سوابق بیمه ای آنلاین تان را از طریق سامانه پیامکی ارسال کنند.

حتما باید از شما بیمه نامه بخریم تا بتونیم به سوابق آنلاین بیمه نامه مون دسترسی داشته باشیم؟


خیر! اما اگر از بیمدون بیمه نامه خریداری کنید در تمامی مراحل مشاورین ما همراه شما خواهند بود. شما می توانید از هر شرکت و یا نمایندگی بیمه که می خواهید بیمه نامه تان را خریداری کنید و برای رفع مشکل خود با مشاورین بیمدون تماس بگیرید.

لازم به ذکر است. که تیم حرفه ای بیمدون با گرفتن آموزش ها و متد های به روز جهانی برای خدمات رسانی به مشتریان بیمه در خدمت شما بیمه گذاران عزیز است. ما معتقدیم هر مشتری بیمه باید از بهترین و به روز ترین خدمات انواع بیمه ها برخوردار شود. مشاورین ما در کنار شما هستند تا بتوانید بهترین خدمات را از بیمه نامه تان دریافت کنید.

هر مشتری بیمه باید قهرمان بیمه ای خودشو داشته باشه!

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *