[email protected]

برای ما پیام بگذارید

021-66068600

باما تماس بگیرید

 مشاوران بیمدون نیاز تو از بیمه رو برطرف می کنند

مشاوران بیمدون نیاز تو از بیمه رو برطرف می کنند

مگه بیمه رو هم میشه شخصی سازی کرد ؟

 

معلومه که میشه! شاید از خودتون بپرسین شخصی سازی بیمه یعنی چی و اصلا چه اهمیتی داره؟!

 

 

باید خدمتتون عرض کنم که شخصی سازی بیمه مهم ترین کاریه که ما باید در خصوص خرید بیمه نامه هامون انجام بدیم. شما اگر بیمه متناسب با شرایط خودتون رو خریداری نکنید انگار هیچ بیمه نامه ای رو خریداری نکردین! چون امکانات و پوشش های اون بیمه نامه مناسب شما نیست یک مثال می زنم واستون:

فرض کنید می خواهید از شرکت بیمه ای ، بیمه نامه بدنه ماشین خریداری کنید، شما به علت شغلی که دارید ماشینتان بیشتر از سایرین در معرض آسیب مایعات اسیدی است. ( رفتن رنگ بدنه خودرو در اثر آغشته شدن به روغن ترمز) شما می توانید با پرداخت مبلغی این پوشش را خریداری کنید. اما به علت آنکه مشاورین بیمه در کنار شما نیستند تا راهنمایی های لازم را به شما بکنند، طبیعتا شما از این پوشش های اضافی در بیمه نامه اطلاعاتی ندارید و بدون آنکه این پوشش را خریداری کنید حق بیمه بدنه خود را به شرکت بیمه پرداخت می کنید.

 یکروز که به تعمیرگاه مراجعه میکنید ممکن است رنگ خودرو شما در مجاورت روغن ترمز و یا سایر مواد شیمیایی دچار آسیب میشود و شما هم با خیال راحت برای گرفتن خسارت به شرکت بیمه مراجعه می کنید و آنجا است که می فهمید ای دل غافل! من این پوشش رو خریداری نکردم و در نتیجه شرکت بیمه هم به من خسارتی را بابتش پرداخت نمی کنه.

 

غصه نخورید، مشاورین ما برای شما بیمه نامه را شخصی سازی می کنند!

 

از ویژگی های مشاور بیمه  خبره آن است که باتوجه به شرایط بیمه گذار (شخصی که بیمه نامه را خریداری می کند) بتواند بهترین بیمه نامه را پیشنهاد دهد. شما می توانید از طریق سایت بیمدون با مشاورین ما تماس بگیرید، انتظاراتی که از بیمه نامه ی خودتون دارین رو برای ایشان شرح بدین، تا مشاورین ما بتونن با توجه به انتظارات و شرایط شما بهترین بیمه نامه رو بهتون پیشنهاد بدن.

 

آخه چطوری به مشاور های بیمدون اعتماد کنیم و مسائل شخصی زندگیمون رو باهاشون درمیون بزاریم؟

 

 باید به خدممتتون عرض کنیم که، مشاورین بیمدون متعهدند کلیه اطلاعات شخصی شما را نزد خود و شرکت بیمه حفظ نموده و در اختیار هیچ شخص یا دستگاه دیگری قرار ندهند و همواره وام دار راز های شما باشن. مشاورین ما تنها برای شخصی سازی بیمه نامه به اطلاعات شخصی شما نیاز دارن و پس از آن اطلاعات شخصی شما از دسترس خارج خواهد شد.

 

فقط واسه بیمه فروختن مشاوره میدین؟

 

اصلا و به هیچ عنوان! ما معتقدیم افرادی که بیمه نامه ای رو خریداری می کنن باید با خیالی آسوده بتونن از پوشش هاشون استفاده کنن، برای همین هم مشاورین بیمدون نقش میانجی گر رو بین شما و شرکت بیمه بازی می کنن. مشاورین ما قهرمان های زندگی بیمه ای شما هستند تا اگر خدایی ناکرده خسارتی خوردین و مجبور به استفاده از پوشش های بیمه نامه شدین، آب تو دلتون تکون نخوره! چرا که مشاورین بیمدون قادرن خسارت شما رو در کوتاه ترین زمان از شرکت بیمه دریافت و به شما پرداخت کنن.

  • قهرمان های بیمه ای بیمدون دقیقا چه کاری واسه ما موقع گرفتن خسارت انجام میدن؟!
  • اونها در هر ساعتی از شبانه روز پاسخگوی سوالات بیمه ای شما هستن
  • قهرمان های ما مدارک مورد نیاز رو برای گرفتن خسارت جمع آوری می کنن و به شرکت بیمه تحویل میدن
  • قهرمان های ما خسارت شما رو در کوتاه ترین زمان از شرکت بیمه دریافت می کنن
  • قهرمان های بیمه ای ما واسط خواسته های شما و شرکت بیمه هستن.
  • قهرمان های بیمه ای ما پشتیبان مسائل بیمه ای شما در زندگی هستن.
  • شاید از همه مهم تر اینه که قهرمان های ما به مشکلات و درد دل های بیمه ای شما گوش میدن و برای حلش بهترین راهکارها رو پیشنهاد میدن.

 

هر مشتری بیمه، به قهرمان بیمه ای خودش نیاز داره!

1 دیدگاه ها

  • من از شما مشاوره گرفتم کارم راه افتاد مرسی

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *