[email protected]

برای ما پیام بگذارید

021-66068600

باما تماس بگیرید

 میزان حق بیمه عمر چقدر باشد؟؟

میزان حق بیمه عمر چقدر باشد؟؟

چه بیمه عمری با چه میزان حق بیمه مناسب من است

این اولین سوالی است که هنگام خرید بیمه عمر به سراغمان می آید. به نظر شما یک بیمه عمر واحد، میتواند برای تمام افراد مناسب و کارآ باشد؟ باید بدانید که بیمه عمر هر فرد تنها مختص خودش است و ما نمیتوانیم یک حالت خاص از بیمه عمر را به همه معرفی کنیم.

درواقع شما برای اینکه بتوانید بیمه عمر مناسب خودتان را داشته باشید، اول باید از یک متخصص بیمه ای در زمینه بیمه عمر مشاوره بگیرید. زیرا عواملی مانند: سن، شغل، جایگاه اجتماعی شما در خانواده و جامعه و سطح درآمدتان در تعیین بیمه عمر مناسب شما نقش مهمی دارد. ما در سایت بیمدون در زمینه انواع بیمه مخصوصا بیمه عمر به شما مشاوره رایگان ارائه میدهیم. فقط کافی است با ما تماس بگیرید تا در کوتاه ترین زمان بیمه مختص شما را معرفی کنیم.

چطور بیمه آنلاین بخرم؟

شرایط سختی که کرونا به وجود آورد باعث شد رفت و آمدها کاهش پیدا کند. ما نیز برای حفظ سلامتی خود و عزیزانمان کالاها و خدمات مورد نیازمان را از سایت و به صورت آنلاین تهیه کردیم. در این راستا سایت بیمدون با ارائه انواع خدمات بیمه ای، زمینه ای منحصر به فرد برای خرید آنلاین بیمه فراهم کرد. البته بیمدون فقط یک سایت فروش بیمه همراه با مقایسه قیمت بین شرکت های بیمه نیست! مشاوران بیمدون شما را در جهت یافتن بیمه مورد نظر همراه با پوشش مورد نیاز راهنمایی می کنند. نگران نباشید! بعد از خرید و صدور بیمه نامه مشاوران ما همچنان همراه شما خواهند بود تا در صورت نیاز پشتیبان شما باشند.

مشاوره امن ترین راه خرید بیمه عمر

با توجه به اینکه شرایط زندگی هر کدام از ما با دیگری متفاوت است مشاوره، بهترین و امن ترین راه برای خرید بیمه عمر است. طی این فرایند در سایت بیمدون، ما از شما چند سوال میپرسیم. شما عزیزان با پاسخ دادن به این سوال ها می توانید به بیمه عمر مورد نظر خود برسید. بیمه عمر نقش مهمی در زندگی ما دارد. بنابراین باید در انتخاب درست آن کوشا باشیم.

مشاور خوب بیمه چه خصوصیاتی دارد؟

مشاور شما باید چند ویژگی مهمی را که در ادامه به آن میپردازیم داشته باشد.

۱.ارتباط با مشتری:مشاور بیمه ای خوب در وهله اول باید به راحتی با شما ارتباط برقرار کند. زیرا افراد مختلف روحیات متفاوتی دارند. مشاور برای ارائه بهترین خدمات باید توانایی برقراری ارتباط موثر را داشته باشد.


۲.شنونده باشد:مشاور باید با صبوری به صحبت های شما گوش فرا دهد و با توجه به نیاز شما کالا یا خدمات مورد نظرتان را معرفی کند.


۳.صادق بودن: توضیحات مورد نیاز را که در تصمیم گیری شما نقش مهمی دارد بیان کند. مطالب را درست و بدون کم و کاستی توضیح دهد. اصل صداقت را رعایت کند.


۴.ایجاد حس اعتماد:برخورد مناسب و راهنمایی های درست مشاور موجب ایجاد حس اعتماد در ما می شود. در پی به وجود آمدن این حس ما میتوانیم خرید مطمئن و خوبی را داشته باشیم.


۵.پشتیبانی و پیگیری:بعد از خرید همچنان با مشاور در ارتباط باشیم و در صورت نیاز از پشتیبانی و راهنمایی بهرمند شویم.

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *