[email protected]

برای ما پیام بگذارید

021-66068600

باما تماس بگیرید

بیمه آتش سوزی

لطفا به این چند پرسش کوتاه پاسخ دهید!

بيمه آتش سوزي با هدف تأمين آرامش خاطر و روان  شما جهت پوشش خطر و ریسک ایجاد حریق و آتش سوزی و حفاظت از سرمایه ها و دارای های ارزشمند شما از خسارات ناشی از وقوع خطرهای تحت پوشش بیمه نامه در قالب بیمه نامه آتش سوزی واحدهای مسکونی، تجاری و صنعتی صادر می شود.

روزانه 55 آتش سوزی در ایران! تعجب نکنید لطفا! آماری که گفتیم تنها متعلق به آتش سوزی مناطق مسکونی و صنعتی است. حوادث آتش‌سوزی آثار وحشتناکی دارد که فوت یا معلولیت فقط بخشی از آن است و بخش مهم‌تر آسیب‌های اجتماعی است که دامن‌گیز خانواده‌ها می‌شود ضمن اینکه خسارت‌ها و صدمه‌ها اقتصادی ناشی از آتش‌سوزی بسیار بالاست. بنابراین آتش از آنچه فکر می کنیم به ما نزدیکتر است! در ضمن بیمه آتش سوزی یکی از ارزان ترین و مقرون به صرفه ترین بیمه هاست که ارزش خرید بالایی دارد.

زمانی که آتش به طور ناخواسته از منبع خود خارج شود(یعنی اگر فرضا یک کالا به داخل شومینه که منبع طبیعی آتش است بیافتد و بسوزد بیمه جبران خسارت نمی کند) و منجر به آسیب مالی شود، بیمه به کمک ما می آید و جبران خسارت می کند. همچنین خسارت های وارده ناشی از آتش سوزی و همچنین هزینه های پیشگیری از توسعه آتش در این بیمه نامه قابل جبران می باشد . البته لازم به ذکر است که غیر از خطر آتش سوزی ، خطرات دیگری نظیر زلزله ، سیل ، طوفان ، ترکیدگی لوله آب ، ضایعات برف و باران ، سقوط هواپیما و هلی کوپتر ، شکست شیشه و سرقت از منزل نیز در بیمه آتش سوزی و با عنوان خطرات اضافی قابل پوشش است.

الف) آتش سوزی اماکن مسکونی

ب) آتش سوزی اماکن اداری – تجاری (غیر صنعتی)

ج) آتش سوزی اماکن صنعتی

بیمه آتش سوزی خسارت های ناشی از آتش سوزی ، انفجار ، صاعقه و خطرات اضافی (سیل،زلزله و …) به اموال منقول و غیر منقول اعم از ساختمان مسکونی ، اداری،تجاری ، انبارهای عمومی و اختصاصی و موجودی مواد اولیه و محصول و همچنین ساختمان ، ماشین آلات و کالای در جریان ساخت کارگاهها، مراکز صنعتی و غیر صنعتی  را تحت پوشش قرار می دهد.

در بیمه‌نامه آتش‌ سوزی مخصوصا بیمه‌نامه‌های آتش‌ سوزی صنعتی که سرمایه بالایی را تحت پوشش قرار می‌دهند، باید حتما این بیمه‌نامه توسط شرکت بیمه‌ای انجام شود که بتواند از لحاظ پرداخت خسارت و توانایی مالی در جبران خسارت یا همان سطح توانگری مالی در سطح بالایی قرار داشته باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بیمه آتش سوزی با کارشناسان بیمدون تماس بگیرید و رایگان مشاوره بگیرید.