[email protected]

برای ما پیام بگذارید

021-66068600

باما تماس بگیرید

بیمه مسئولیت

لطفا به این چند پرسش کوتاه پاسخ دهید!

بیمه های متنوع مسئولیت در جبران زیان های مالی و جانی وارد بر اشخاص ثالث و پوشش مسئولیت های حرفه ای مشاغل مختلف و از همه مهم تر در حل مسالمت آمیز اختلافات افراد بدون مراجعه و طرح دعاوی در محاکم قضایی نقش بسیار مهمی دارد. بیمه های مسئولیت، یکی از رشته های اصلی بیمه است و در کنار بیمه های اموال و اشخاص قرار دارد.

همگی می دونیم که حین انجام کارمون باید حواسمون جمع باشه تا خسارتی بار نیاریم که به بقیه آسیب برسونیم. با این وجود می دونیم که حادثه خبر نمی ده و یه لحظه غفلت می تونه اتفاق بدیو رقم بزنه. به عبارت دیگه چنانچه در اثر فعالیت تولیدی و کاری ، یا در هنگام ساختمان سازی یا انجام طرح های عمرانی یا انجام حرفه خود به اشخاص دیگر غیرعامدانه صدمه جانی ای به دیگران بزنیم ، به موجب قانون، مسئول جبران خسارات واقع می شویم و این به معنی بدهی ناخواسته ای است که به ناچار ملزم به ادای آن هستیم. و ممکن است توان مالی لازم را نداشته باشیم. اینجاست که بیمه های مسئولیت مدنی ، یاورما در جبران چنین خساراتی است.

الف) بیمه مسئولیت مدنی کارفرما در قبال کارکنان  ویژه فعالیت‌های خدماتی، صنعتی، تولیدی بازرگانی

ب) بیمه مسئولیت مدنی کارفرما در قبال کارکنان ساختمانی

ج) بیمه مسئولیت پزشکان و بیمه مسئولیت پیراپزشکان

د)  بیمه مسئولیت مدیران مجموعه‌های آموزشی

و) بیمه مسئولیت مدیران مجموعه‌های ورزشی

1- پوشش بیمه مسئولیت تنها مرتبط با خسارات واقع در محیط کار می باشد.

2- در بیمه مسئولیت، پرداخت دیه (به جز فوت)بدون رای دادگاه انجام می شود که در تسریع کارنکته حائزاهمیتی است.

3- بیمه مسئولیت می تواند در قبال خسارات جانی وارد به اشخاص ثالث که در محیط کار به صورت اتفاقی حضور دارند اقدام به جبران خسارت کند.

4- بیمه مسئولیت می تواند به صورت بی نام و برحسب تعداد افراد صادر شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بیمه مسئولیت مورد نیاز خود با کارشناسان بیمدون تماس بگیرید و از مشاوره رایگان حرفه ای بهره ببرید.